اوقات شــرعی
آب و هوا
سخن رئيس سازمان

بسم الله الرحمن الرحيم

پيام رياست محترم سازمان جهاد كشاورزي استان كرمان در آغازين روزهاي سال 1400

خداوند منان را شاكريم که به ما همچنان توفیق عطا فرمود تا درسالجاري،سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نیز به کشاورزان سختکوش و تلاشگر جامعه خدمت نماییم و افتخارمان حرکت در این راه پر برکت است.

با توجه به فرمايش مقام معظم رهبري، که فرمودند : هنر آن است که از فرصتها به معنای حقیقی کلمه استفاده و تهدیدها را نیز به فرصت تبدیل کنیم، به گونه ای که در کشور در پایان سال، تفاوتهای محسوسی پیدا شود‌؛ تلاش كنيم تا برای تحقق خواسته معظم له با «تلاش»، «کار شبانه روزی» و « ترويج علم و انتقال دانش به مزرعه» ، در سايه حسّ اعتماد متقابل گام برداريم.

ان شا ا... با رحمت خداوند متعال و رعایت توصیه های پزشکی و بهداشتی و واکسیناسیون، از شیوع ویروس کرونا در سال جدید جلوگیری و این تهدید نیز ریشه کن گردد.
امیدوارم در سال جدید با استفاده از کلیه منابع و امکانات موجود و با مشارکت فکری کارشناسان و مدیران محترم گسترش و آگاهی عمومی، سبب رضایتمندی ذینفعان و توسعه مشارکت عمومی در راستای اهداف و برنامه های بخش کشاورزی استان پهناورمان کرمان، قدمهایی استوار برداشته و در این مسیر تعالی با سرعتی بیش از پیش حرکت کنیم.

بی تردید حضور مشارکت گرایانه، پرشور و واقعی مردم در همه عرصه ها همگام با تلاش مضاعف دولت در لوای قانون ، بستر ساز تحولی سازنده و پویایی کشور در سالی که به بیان ولي امر مسلمين جهان حضرت آيت الله العظمي خامنه اي به سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی» مزین شده است، خواهد شد. انشاءالله

 

 


آخرین اخبــار سایت های مرتبط
گزارش تصویری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق