اوقات شــرعی
آب و هوا
سخن رئيس سازمان

بسم الله الرحمن الرحيم

پيام رياست محترم سازمان جهاد كشاورزي استان كرمان در آغازين روزهاي سال 1397

خداوند منان را شاكريم که به ما همچنان توفیق عطا فرمود تا درسالجاري،سال حمایت از کالای ایرانی نیز به کشاورزان سختکوش و تلاشگر جامعه خدمت نماییم و افتخارمان حرکت در این راه پر برکت است.

با توجه به فرمايش مقام معظم رهبري، که فرمودند : هنر آن است که از فرصتها به معنای حقیقی کلمه استفاده و تهدیدها را نیز به فرصت تبدیل کنیم، به گونه ای که در کشور در پایان سال، تفاوتهای محسوسی پیدا شود‌؛ تلاش كنيم تا برای تحقق خواسته معظم له با «تلاش»، «کار شبانه روزی» و « ترويج علم و انتقال دانش به مزرعه» ، در سايه حسّ اعتماد متقابل گام برداريم.

با پذیرش همگاني جایگاه کالای ایرانی مطمئنا در مسیر پیشرفت و حل مشکلات كشور به نتايج چشمگيري دست خواهيم يافت و اعتقاد داريم كه ارائه کالای ایرانی مهمترين راه علاج مشکلات اقتصادی می باشد و اين امر در زمينه كشاورزي وتامين امنيت غذايي نيز مشهود خواهد بود.

سهم هر کشوری در مناسبات جهاني  به ميزان قدرت درونی اوست و اين قدرت مي تواند به کلید حلّ مشکلات کشور تبدیل ‌شود. بنابراين در سال حمایت از کالای ایرانی با مشاركت همگاني قشر مولد؛ اقدام و عمل دانش محور، بجا و بموقع مي توان گامهاي بزرگي در مسيركشاورزي علمي و بالطبع خودكفايي در زمينه كشاورزي و تامين امنيت غذائي برداشت .

بی تردید حضور مشارکت گرایانه، پرشور و واقعی مردم در همه عرصه ها همگام با تلاش مضاعف دولت در لوای قانون ، بستر ساز تحولی سازنده و پویایی کشور در سالی که به بیان ولي امر مسلمين جهان حضرت آيت الله العظمي خامنه اي به سال «حمایت از کالای ایرانی» مزین شده است، خواهد شد. انشاءالله

 

 


کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق