اوقات شــرعی
آب و هوا
اخبار مهم
  • با حضور مشاور وزیر و مدیر کل هماهنگی امور استانهای وزارت جهاد کشاورزی مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان برگزار شد.

  • استان کرمان در همه عرصه ها نه تنها متعلق به خودش نیست بلکه متعلق به کل ایران است .

اخبار اداره

گفتنی است ایده های ارایه شده باید به صورت یک مدل یا الگوی اشتغالزا در یک منطقه خاص و یا در سطح ملی باشد.

نظارت بر بازار محصولات کشاورزی در شهرستان کوهبنان با همکاری اصناف، بهداشت، صنعت و معدن، اماکن، یک نفر از نیروهای بسیج و دو نفر بازرس از همکاران مدیریت در سطح شهرستان شامل دو بخش مرکزی و طغر الجرد آغاز شده است

براساس گزارش مردمی و بررسی‌های صورت گرفته از سوی کارشناسان مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان زرند و آزمایش‌های انجام شده از نمونه کود فسفات دی آمونیوم که در سطح شهرستان زرند توزیع شده بود، مشخص شد، آنالیز این کود‌ها با مقادیر استاندارد، انطباق ندارد و آن‌ها تقلبی هستند و هیچ گونه خاصیتی ندارند.

هدف این تشدید نظارت ، تامین بهداشتی محصولات و فرآورده‌های خام دامی در بازاراست.

به مناسبت ایام الله دهه فجر شانزده طرح دامپروری و آب و خاک در این شهرستان با هزینه کرد بیش از 52 میلیارد ریال که بیش از 15 میلیارد ریال آن از اعتبارات دولتی است، به بهره برداری می رسد.

نهمین جلسه قرارگاه امنیت غذایی روز چهارشنبه مورخ 06/ 11 /1400 در محل سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار شد

تهیه، توزیع و مصرف ترکیب فوق، غیر قانونی و با خاطیان برابر مقررات و موازین قانونی، برخورد قانونی صورت می گیرد.

دوره آموزشی بازرسان سازمان جهادکشاورزی با تدریس دکتر میری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان و با حضور بازرسان جهاد کشاورزی و بسیجیان در محل سازمان جهادکشاورزی استان کرمان برگزار شد.

به مناسبت ایام الله دهه فجر پانزده طرح کشاورزی و دامپروری در این شهرستان با هزینه کردبیش از 222 میلیارد ریال که بیش از 149 میلیارد ریال آن از اعتبارات دولتی است، به بهره برداری می رسد

با هدف توانمند سازي كارشناسان و پسته كاران و به منظور آشنايي با اصول كلي وصحيح مديريت تغذيه باغات پسته با همكاري ادراه ترويج و شركت برافزا هميار كشاورزي پارس، كلاس آموزشي تغذيه باغات پسته با تدريس دكتر حيدر نژاد عضو هئيت علمي پژوهشكده پسته و با حضور 150 نفر از پسته كاران در محل سالن اجتماعات كانون امام شهرستان شهربابك برگزار گرديد .

در سطح كل كشور به ازاء هر هكتار اجراي سامانه هاي نوين آبياري به طور متوسط بالاي 4000 متر مكعب استعداد صرفه جويي وجود دارد.

در سه ماهه اخیر حدود 580 تن برنج هندی،پاکستانی و تایلندی، بیش از 335 تن مرغ منجمد و ۱۵۰۸تن روغن نباتی بین فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تعاونی­های مصرف، اتحادیه ها و اصناف سطح شهرستان تأمین و توزیع شده است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان در این دیدار ضمن تبریک و خیرمقدم، برای سرپرست جدید سازمان آرزوی توفیق و خدمت کرد.

تهیه، توزیع و مصرف ترکیب فوق، غیر قانونی و با خاطبان برابر مقررات، و موازین قانونی، برخورد لازم صورت می گیرد.

به مناسبت ایام الله دهه فجر سه طرح دامپروری و آب و خاک در این شهرستان با هزینه کرد بیش از 28 میلیارد ریال که بیش از 11 میلیارد ریال آن از اعتبارات دولتی است، به بهره برداری می رسد.

آخرین اخبــار سایت های مرتبط
گزارش تصویری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق