اوقات شــرعی
آب و هوا
اخبار مهم
  • استاندارکرمان در پیامی به مناسبت هفته جهاد کشاورزی؛ جهادکشاورزی تلفیقی از دانش، ایثار، سازندگی، امنیت، استقلال و امید است.

  • بیانیه سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان در هفته جهاد کشاورزی

اخبار اداره

27 خردادسالگشت چهل و دومین سال صدور فرمان تاريخي جهادگر بزرگ قرن، خميني كبير مبني بر تشكيل نهاد مقدس جهادسازندگي است که حقيقتاً يادآوري آن ايام وجود انسان را سرشار از شور و شعف در جهت خدمت رساني به محرومان جامعه مي سازد.

در دومین روز از هفته جهاد کشاورزی نشست خبری اصحاب رسانه با حضور رئیس، معاونین و مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان برگزار گردید

در روز بیست و دوم خردادماه مصادف با دومین روز از هفته جهاد کشاورزی مدیر و تعدادی از کارکنان مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بافت و ادارات تابعه به نمایندگی از کلیه کارکنان این مدیریت و ادارات تابعه با امام جمعه محترم در محل دفتر ایشان و فرماندار محترم در محل فرمانداری به صورت جداگانه دیدار کردند

بنا به اعلام روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، منگلی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهربابک در پیامی هفته جهاد کشاورزی را به تمامی جهاد گران عرصه کشاورزی و تولید تبریک گفت

به مناسبت فرا رسیدن هفته جهادکشاورزی به ارائه گزارش عملکردبه مناسبت هفته جهادکشاورزی قبل از خطبه های نماز جمعه پرداخت و درادامه بعد از اقامه نماز میز خدمت را برگزار وبه سوالات وخواسته های مردم پاسخ داده شد

هفتم ژوئن ( 17 خرداد) روز جهانی ایمنی مواد غذایی نامگذاری شده است که هر ساله به‌منظور یادآورشدن اهمیت و نقش بیماری‌ها با منشا غذا و توجه به پیشگیری از این بیماری‌ها و ارتقای سطح آگاهی جامعه در این رابطه، روز جهانی ایمنی غذا برگزار می‌شود.

همایش مدیریت، فرهنگ جهادی و بصیرت افزایی با حضور سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله کرمان، رئیس سازمان ، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان ومسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در ادارات تابعه، مدیران سازمان و ادارات تابعه و کلیه همکاران برگزار شد.

همایش مدیریت، فرهنگ جهادی و بصیرت افزایی با حضور سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله کرمان، عباس سعیدی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، حجه الاسلام والمسلمین قاسمی زاده مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان ومسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در ادارات تابعه، مدیران سازمان و ادارات تابعه و کلیه همکاران برگزار شد.

درسال 1399 مدیریت تلفیقی آفات وبیماریهای مهم محصول خرما؛پسته؛گردو؛گندم؛درختان میوه سردسیری و....با بهره گیری ازدانش محققین و ترویج آن توسط کارشناسان مراکز خدمات و همچنین مشارکت بهره برداران بمورد اجراء قرارگرفت که خوشبختانه خسارت وارده ناشی از آفات و بیماریهای گیاهی محصولات مهم به زیر حدآستانه زیان اقتصادی بوده است.

مراسم شهادت حضرت جعفرصادق (ع) وارتحال امام راحل (ره) درسازمان جهاد کشاورزی استان کرمان برگزارشد .

در هفته جهاد کشاورزی، دوازده طرح کشاورزی و دامپروری شامل ده طرح آب و خاک، یک واحد گلخانه، یک واحد دامپروری به بهره برداری می رسد.

در هفته جهاد کشاورزی یک واحد گلخانه هیدروپونیک به بهره برداری می رسد .

درسالی که گذشت مجموع تولیدات کشاورزی شمال استان کرمان، 95/1 میلیون تن با ارزش تولیدات کشاورزی بالغ بر23هزار میلیارد تومان بوده است.

برگزاری مراسم شهادت امام جعفرصادق (ع) وارتحال امام راحل (ره) درسازمان جهاد کشاورزی استان کرمان

شش طرح آب وخاک و صنایع در شهرستان نرماشیر در هفته جهاد کشاورزی به بهره برداری می رسد

آخرین اخبــار سایت های مرتبط
گزارش تصویری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق