اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار اخبار سازمان

عمق بخشیدن به تربیت دینی فرزندان مورد تاکید اسلام است.

در کارگاه آموزشی کالیبراسیون سم پاش ها با نظارت مدیریت هماهنگی ترویج استان ، مروجین جهادکشاورزی مستقر در مراکز شش گانه شهرستان رفسنجان اصول لازم درکالیبراسیون سم پاش ها را فراگرفتند.

در سال گذشته اداره ترویج این مدیریت با برگزاری کارگاه های آموزشی ، به16350 نفرروز در قالب آموزش انفرادی و کارگاه آموزشی در زمینه های شیلات پرورش قارچ .درختان میوه وزرشک و زعفران و امور دام ومکانیزاسیون، آب وخاک وتغذیه پسته به باغداران و کشاورزان آموزش داده است.

کارگاه آموزشی استفاده از خودپاش تلفیقی قابل نصب بر روی سمپاشهای قدیمی در موتورپمپ بهروز آباد

کارگاه ضرورت آميخته گيري در دامهاي سبك جهت افزايش راندمان توليد این واحد در اردیبهشت ماه سال جاری در سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان برگزار می گردد.

افتتاح طرح لوله گذرای به طول 10 کیلومتر با حضور مهندس عباس سعیدی، اژدری فرماندار شهرستان راور و مهندس کهنوجی مدیر آب و خاک استان آغاز گردید.

700 میلیون ریال از اعتبارات این طرح از محل خودیاری و 4.900 میلیون ریال از اعتبارات دولتی می باشد.

عباس سعیدی رئیس این سازمان در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان راور که به ریاست امام جمعه شهرستان راور و با حضور فرماندار و اعضای شوراری فرهنگی عمومی در محل دفتر امام جمعه برگزار گردید، گفت: به دلیل خشکسالیهای مکرر و بخصوص کمبود بارندگی در سال جاری همه باید در مصرف آب، مصرف بهینه را مد نظر داشته باشند و از طرفی همه باید مروج مصرف بهینه باشند.

بيش از 3 ميليارد ريال جهت مرمت قنوات شهرستان راور به مناطق آسيب ديده از زلزله اختصاص يافته است

حجه الاسلام و المسلمین ایمانی تبار مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی، هدف از برگزاری این همایش را در راستای تعمیق بخشیدن به دستورات الهی و ترویج فرهنگ دینی دانست که این امر با روشهای کاربردی می تواند کارساز باشد.

همزمان با شروع سال جدید برداشت گل محمدی در شهرستان کرمان آغاز شد.

با حضور مهندس كشاورز معاون امور زراعت وزير جهاد كشاورزي و اسفنديارپور مدير طرح گندم و مدير كل سبزي و صيفي از مزارع گندم و كلزا ی شرکت تعاونی سوم شعبان واقع در قادرآباد ارزوئیه بازدید شد،

در اولين جلسه کانون یادگیری در سالجاری درشهرستان رفسنجان، عوامل طبیعی و تغذیه که منجر به داغو می شود بررسي و راهكار هاي لازم ارائه شد.

آخرین اخبــار سایت های مرتبط
گزارش تصویری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق