اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار اخبار سازمان

در این جلسه از مسئولین شهرستان و سازمان خواسته شد تا از تمام امکانات و کارشناسان باتجربه برای مبارزه با این بحران کمک گرفته شود.

در سال جاری به علت سردی هوا مراتع سبز نشد و با گرم شدن سریع هوا، سن ها به مزارع ریزش کردند و پیش بینی می شود با جمعیت بیشتری نسبت به سال قبل مواجه شویم

روز مهندس روز اندیشه ، عمل و خرد ورزی است، بی تردید تاثیر مستقیم مهندسان در عرصه های گوناگون زندگی امروزی بر کسی پوشیده نیست و نگاه علمی و مهندسی، نگاه کارشناسی و مسئولانه است.

حفظ و حراست منابع طبیعی امری لازم و ضروری است اما این کار امری دشوار است و نیازمند همکاری مردم و تمامی دستگاههای مرتبط با این امر می باشد.

نماتد کش هیوماگرو پروماکس thyme oil 3.5% EC شرکت Bio Huma Netics آمریکا برای کنترل نماتد مولد گره ریشه در خیار گلخانه ای مجاز می باشد.

کشت گلرنگ پاییزه در سطح 115 هکتار در بخشهای گلباف و شهداد انجام شده است و پیش بینی می شود از این سطح بالغ بر 100تن بذر و 5 تن بصورت گل در خرداد ماه سال آینده برداشت گردد.

با توجه به گزارش واصله ازسازمان ملل FAO مبنی بر گسترش جمعیت ملخ در کشورهای آفریقائی و احتمال سرایت به سایر کشورهای میزبان منجمله ایران، جلسه هماهنگی جهت پایش و احیاناً مبارزه با ملخ صحرائی تشکیل گردید

همزمان با فرارسیدن هفته بزرگداشت مقام والای زن و روز مادر مراسم تجلیل از بانوان شاغل در مدیریت جهاد کشاورزی شهربابک برگزار گردید

برگزاری همایش فرهنگی ورزشی بانوان سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان برگزار گردید

با حضور عباس سعیدی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، مدیر کل حفاظت محیط زیست استان ، مدیر ا مور اراضی مسئولین نیروی انتظامی و کارشناسان امور اراضی سازمان و مدیریت های جهاد کشاورزی شهرستانها برگزار گردید.

فرامرزی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ریگان گفت: در ایام الله دهه مبارک فجر شش طرح دامپروری با هزینه کرد اعتباری بیش از 19 میلیارد ریال و ایجاد8 شغل در شهرستان ریگان به بهره برداری رسید.

نخستین گردهمایی رونق اقتصادی با محوریت کشت های گلخانه ای و سیستمهای نوین آبیاریدر روستای همت آباد بخش شهداد برگزار گردید

بانوان سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان مقاوم دوم مسابقات فرهنگی ورزشی جام دهه فجر را از آن خود کردند

سومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان با حضور دکتر وحیدی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و سایر اعضاء کارگروه ، در محل سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان برگزار شد.

در ایام الله دهه فجر پانزده طرح کشاورزی و دامپروری با هزینه کردبیش از 36 میلیارد ریال که 27 میلیادر ریال ان از اعتبارات دولتی است، در این شهرستان به بهره برداری رسید.

آخرین اخبــار سایت های مرتبط
گزارش تصویری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق