اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار شهرســتان شهربابک

با حضور دكتر نويدي فرماندار شهرستان به منظور بررسي ارتقا سطح كيفيت نان توليدي و عملكرد اين واحد ها از نانواي هاي سطح شهر بازديد بعمل آمد.

با حضور دادستان شهرستان شهربابك، سرپرست اداره اموراراضي و نيروي انتظامي از ساخت و ساز هاي صورت گرفته در موتور پمپ هاي حميد اباد و ده زين الدين شهرستان شهربابك بازديد بعمل آمد.

با حضور كهنوجي مدير آب و خاك و امور فني و مهندسي سازمان و كارشناسان قنوات و مسئولين مراكز خدمات خبر و دهج تعدادي از قنوات در حال بازسازي اين مناطق مورد بازديد قرار گرفتند.

معاون توسعه مديريت و منابع ضمن حضور در مديريت جهاد كشاورزي اين شهرستان و ديدار وگفتگو با همكاران، به منظور بازديد از بازسازي قنوات خسارت ديده و فعاليت هاي انجام شده توسط همكاران مديريت و مراكز خدمات عازم دهج شد.

جلسه تسهيل در صدور اسناد مالكيت كشاورزي شهرستان شهربابك باحضور رئيس دادگستري، رئيس اداره ثبت اسناد واملاك و سرپرست امور اراضي، در محل دفتر دادگستري شهرستان شهربابك برگزار شد.

در آخرین روز از هفته دولت مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در مسجد حضرت ولیعصر شهرستان شهربابک برگزار شد .

به مناسبت گراميداشت هفته دولت ميز خدمت با حضور فرماندار ، مدير جهاد كشاورزي ،كارشناسان مديريت و ساير مسئولان ادارات شهرستان به منظور تسريع در پاسخگويي به مسائل و مشكلات مردم در مصلي امام علي شهرستان شهربابك برگزار گرديد.

در حاشيه اين مراسم مدير جهاد كشاورزي همراه با ساير مسئولين از نمايشگاه دستاوردهاي بانوان شهرستان كه در همان محل برگزار گرديده بود نيز بازديد كردند.

به مناسبت گراميداشت هفته دولت و ايام عزاداري اباعبدا.. الحسين در چهارمين روز از هفته دولت، نشست دوستانه اي با حضور فرمانده سپاه پاسداران سرهنگ استايي، دكتر نويدي فرماندار ، آقاي مظفري دادستان و مسئولين ادارات شهرستان، در محل اين مديريت برگزار شد.

جلسه ستاد پسته اين شهرستان با حضور دادستان و ساير اعضاء ستاد پسته در محل جهاد كشاورزي شهرستان شهربابك برگزار شد.

حاضرین در این مراسم با حضور در گلزار مطهر شهدای شهربابک با ارمان شهیدان تجدید پیمان کردند

ازسازي و مرمت قنوات آسيب ديده در مناطق خبر، دهج، جوزم و مدوارات با همكاري تنگاتنگ مجموعه مديريت جهاد كشاورزي با اعضا شوراي اسلامي و دهياران اين مناطق تا احيا آخرين قنات خسارت ديده از سيل ادامه خواهد داشت .

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهربابک گفت: در هفته دولت شش طرح کشاورزی و دامپروری در این شهرستان با هزینه کرد اعتباری بیش از 45 میلیارد ریال که قریب به 3.5میلیارد ریال آن از اعتبارات دولتی است، به بهره برداری می رسد.

سید علی وزیری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهربابک گفت: همزمان با ايام تاسوعا و عاشوراي حسيني و با توجه به ذبح دام نذري از سوي هئيت هاي عزاداري و شهروندان ، نظارت بهداشتي و شرعي توسط بازرسان بهداشتي شبكه دامپزشكي انجام شد .

با توجه به خسارت وارده به قنوات منطقه خبر و پس از انجام بازديد ميداني و براورد خسارت توسط كارشناسان مديريت جهاد كشاورزي جلسه اي با حضور كارشناسان مديريت و اعضا شوراي اسلامي و دهياران منطقه در مسجد خبر تشكيل شد.

آخرین اخبــار سایت های مرتبط
گزارش تصویری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق