اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار شهرســتان انار

افتتاح اين طرح كشاورزي به نمايندگي از۴ طرح قابل افتتاح( آبياري قطره اي ، ساختمان آموزش شبكه بهداشت، رفع افت ولتاژ برق ، زيرسازي و آسفالت معابر روستاي ) به ارزش ۳۱ ميليارد و ۵۰ ميليون تومان و ۲ طرح قابل كلنگ زني ( چاه آب شرب بياض و مرمت بافت تاريخي بياض ) به ارزش ۶ ميليارد تومان صورت گرفت.

به مناسبت گراميداشت هفته دولت با حضور دكتر مهرابي معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار به اتفاق صالحي فرماندار و تني چند از مديران شهرستان انار ، ۲ طرح آبياري قطره اي(تحت فشار)، باسرمايه بالغ بر ۹ ميليارد و هشتصد ميليون تومان به بهره برداري رسيد. كه از اين مبلغ ۴ميليارد وهشتصد ميليون تومان بصورت بلاعوض دولتي و ۵ ميليارد تومان هم آورده شخصي ميباشد.

مدير جهاد كشاورزي شهرستان انار گفت: در هفته دولت سه طرح كشاورزي در اين شهرستان با هزينه كرد 89 ميليارد ريال كه 42 ميليارد ريال آن از اعتبارات دولتي است، به بهره برداري مي رسد.

نماینده تام‌الاختیار رئیس جمهور در شهرستان انار با حضور در فرمانداری با مردم این شهرستان دیدار و مسائل و مشکلات آنها را بررسی کرد .

بارندگي و سيلاب هاي مردادماه سال جاري در شهرستان انار، به 8 هزار هكتار باغات پسته، قنوات، كانال، خطوط انتقال آب، زهكش باغات، تاسيسات دامداري و 15 راس دام خسارت وارد كرد.

امام جمعه انار در ديدار كاركنان جهاد كشاورزي خواستار ايجاد رونق بخش كشاورزي شد .

به مناسبت هفته جهاد كشاورزي نماز وحدت ادارات، روز سه شنبه به ميزباني اين مديريت، با هدف وحدت مسئولين در پيشبرد اهداف نظام و ترويج امر نماز، با حضور امام ‌جمعه ،فرماندار و جمعي از مسئولين ادارات شهرستان انار اقامه شد .

در راستاي تنظيم بازار جهاد كشاورزي شهرستان انار و با همراهي و مشاركت بازرسان بسيج و اتاق اصناف، نظارت و بازرسي بازار محصولات كشاورزي در نوروز ١٤٠١ انجام شد .

افت شديد دما به محصول پسته باغات شهرستان انار خسارت وارد كرد .

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان انار از اجرای طرح بهبود تغذیه زنان روستایی برای دومین سال پیاپی در این شهرستان خبر داد.

2 مورد اخطار در راستای نظارت بر بازار و طرح امنیت اقتصادی ویژه نوروز ،توسط بازرسین به کسبه متخلف صادر شد .

در راستاي سند دار كردن اراضي كشاورزي، اولين جلسه هماهنگي تشكيل قرارگاه كاداستر اراضي كشاورزي در شهرستان انار با حضور مسئول امور اراضي و رئيس اداره ثبت و اسناد و نقشه برداران طرح برگزار گرديد .

دومين جلسه هماهنگي تشكيل قرارگاه كاداستر اراضي كشاورزي در مديريت جهاد كشاورزي شهرستان انار با حضور مسئول امور اراضي و رئيس اداره ثبت و اسناد و نقشه برداران طرح این مدیریت، جهت صدور سند اراضي كشاورزي شهرستان انار از جمله مشكلات سند دار كردن اراضي، وقف بودن برخي از اراضي تشکیل گردید

به مناسبت ایام الله دهه فجر چهار طرح کشاورزی و دامپروری در این شهرستان با هزینه کرد بیش از 70 میلیارد ریال که قریب 21 میلیارد ریال آن از اعتبارات دولتی است، به بهره برداری می رسد.

آخرین اخبــار سایت های مرتبط
گزارش تصویری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق