اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار شهرســتان رابر

اين طرح ها شامل هشت طرح انتقال آب، چهار طرح مرمت قنوات و يك طرح آبياري كم فشار مي باشد.

همزمان با سی و یکمین سفر استانی رئیس جمهور و هیأت دولت به استان کرمان، شورای اداری رابر با حضور نماینده ویژه رئیس جمهور در این شهرستان برگزار شد.

در پي بارش شديد باران درشهرستان رابر وجاري شدن سيل در اين شهرستان ازتاريخ 8 مردادماه هشدارها ي لازم طي چندين روز گذشته با پيامك، تماس وحضور كارشناسان جهاد كشاورزي در منطقه درزمان بارندگي به كشاورزان واهالي شهرستان داده شد.

برداشت عسل در شهرستان رابر به دوصورت پاييزه و بهاره انجام مي گيرد و برداشت بهاره ازاوايل خرداد شروع شده وتا اواخر تيرماه پايان مي يابد و عسل پاييزه نيز از اواخر تيرماه تا اواخر شهريور ادامه دارد.

در هفته جهاد کشاورزی نه طرح آب و خاک در این شهرستان با هزینه کرد کل بیش از 7.5 میلیارد ریال که بیش از 7 میلیارد ریال آن از اعتبارات دولتی است به بهره برداری می رسد.

جلسه کارگروه رفع تداخلات شهرستان رابر در محل مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان با حضور اعضای کارگروه، رئیس اداره امور اراضی شهرستان، کارشناسان حقوقی و اموراراضی، رئیس و معاون اداره منابع طبیعی و رئیس اداره ثبت اسناد واملاک برگزار شد.

بازرسان این مدیریت از 15 اردیبهشت ماه تا کنون 8635 کیلو گرم روغن جامد و 0.5 تن روغن مایع احتکار شده در شهرستان کشف نمودند.

جلسه شورای زکات شهرستان رابرازسری مصوبات ستاد راهبردی زکات با حضوراعضاء وتعدادی ازکشاورزان وتولید کنندگان بخش کشاورزی به میزبانی مدیریت کشاورزی شهرستان رابرتشکیل شد .

شورای فرهنگی جهاد کشاورزی رابر-کرمان با محوریت امربه معروف ونهی ازمنکربرگزارشد .

بازرسان مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان رابر، از 15 اردیبهشت ماه تا کنون 8635 کیلوگرم روغن جامد و 0.5 تن روغن مایع احتکار شده در شهرستان کشف نمودند.

جلسه کمیته آرد ونان این شهرستان با حضور اعضاء در محل مدیریت جهاد کشاورزی برگزار شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رابر گفت: جلسه کمیته آرد ونان این شهرستان با حضور اعضاء در محل مدیریت جهاد کشاورزی برگزار شد.

در ادامه اقدامات انجام شده توسط کمیته تنظیم بازار شهرستان رابر به منظور توجیه نانوایان شهرستان رابر جلسه ای با حضور فرماندار، نماینده جهاد کشاورزی، بازرس صنف نانوایان،کارشناس بهداشت وتنظیم بازار و نانوایان شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

با حضور اعضاء کمیته وبازرسان مربوطه صنف ونماینده مدیریت جهاد کشاورزی از نانواییها وقنادیهای سطح شهر بازدید شد.

به منظور افزایش راندمان وساماندهی پرداخت تسهیلات توسط بنیاد برکت، جلسه ای باحضور رئیس بنیاد شهرستانهای رابر، بافت وارزوئیه با حضور رئیس ادارات صمت و میراث فرهنگی شهرستان رابر، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رابر در محل این مدیریت برگزار شد.

آخرین اخبــار سایت های مرتبط
گزارش تصویری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق