اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار شهرســتان ستاد سازمان

حشره کش کاربایل در بسته بندی یک کیلوگرمی ساخت کشور هند با برچسب فارسی، قاچاق بوده و از مجاری غير مجاز توزيع شده است.

آفت مگس مدیترانه ای که از خطرناک ترین افات کشاورزی در دنیا می باشد که برای اولین بار در شهریور ماه سال 97 از استان کرمان و در مناطق گلباف و ماهان گزارش شد.

همایش بزرگ خانوادگی سیمای امام رضا (ع) درخدا محوری درسازمان جهاد کشاورزی استان کرمان برگزارشد.

در روز ولادت باسعادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) با حضور حجه الاسلام والمسلمین ابراهیمی معاون امور استانهای نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، حجه الاسلام والمسلمین ایمانی تبار مسئول حوزه نماینده ولی فقیه در این سازمان، ناظری مدیر حوزه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، وتعدادی از مدیران سازمان با خانواده جهادگرشهید محمد علی عرب نژاد از شهدای ترور دیدار نمودند.

حجه الاسلام والمسلمین ابراهیمی معاون امور استانهای نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در این نشست گفت: غفلت از مسائل فرهنگی بیشترین ضربه را به جامعه وارد می کند و دغدغه اصلی مدیران باید رونق مسائل فرهنگی باشد تا این امر موجب مسائل اقتصادی شود.

حجه الاسلام والمسلمین ابراهیمی در جمع خانواده شهید بحمدا... شما توانستید آرمانهای شهید را زنده نگهدارید و راه او را ادامه دهید.

غفلت از مسائل فرهنگی بیشترین ضربه را به جامعه وارد می کند و دغدغه اصلی مدیران باید رونق مسائل فرهنگی باشد تا این امر موجب مسائل اقتصادی شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور به اتفاق دکتر فدایی استاندار کرمان،رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و جمعی از مسئولان از اولین گلخانه هیدرو پونیک رزهای ایرانمنش در شهرستان زرند بازدید کردند .

از نیمه های بهمن ماه، ملخ های صحرایی که منشا آنها کشورهای آفریقایی بوده پس از ورود به فاز مهاجر به کشورهای حاشیه خلیج فارس عربستان، عمان، یمن و امارات هجوم می آورندو به دلیل بارندگیهای زیاد و رطوبت خاک، عدم مبارزه به موقع، از طریق خلیج فارس به استانهای جنوبی کشور خوزستان، بوشهر، فارس، هرمزگان و سیستان و بلوچستان ریزش می نمایند .

بر اساس اعلام سازمان حفظ نباتات کشور موش کش ) 0.0375% coumatetralyl ) BENRAT در بسته بندی 100گرمی قاچاق بوده و توزیع آن ممنوع می باشد

به مناسبت دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب، اردوی فرهنگی - ورزشی با محوریت میثاق خواهران شاغل در مجموعه جهاد و ادارات تابعه، با شهدا در محل گلزار شهدای کرمان و باحضور مدیر کل بنیاد شهید استان کرمان، برگزار گردید.

امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند

ازقاریان قرآن کریم ماه مبارک درسازمان جهاد کشاورزی استان کرمان تجلیل شد

به مناسبت دهه کرامت نشست یاوران و رابطان عفاف وحجاب با حضورمسئولان دفاتر حوزه نمایندگی ولی فقیه درسازمان جهاد کشاورزی استان کرمان برگزارشد.

علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند با شماره تماس 44991167-021 تماس حاصل نمایند و یا به وب سایت http://www.arcm.maj.ir مراجعه نمایند.

آخرین اخبــار سایت های مرتبط
گزارش تصویری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق