اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار شهرســتان ستاد سازمان

با عنایت به اینکه ترکیب لومیت LOMATE تحت عنوان آفت کش دارای محتویات ناشناخته می باشد و از مجاری غیر قانونی تدارک و توزیع شده، مصرف آن غیرمجاز می باشد.

از 27 هكتار مزارع گل گاوزبان استان 16 تن محصول برداشت مي گردد.

سهمیه کالاهای اساسی استان ویژه ماه مبارک رمضان در قالب طرح ضیافت شامل برنج، شکر، مرغ و گوشت قرمز می باشد.

سهمیه کالاهای اساسی استان ویژه ماه مبارک رمضان در قالب طرح ضیافت شامل برنج، شکر، مرغ و گوشت قرمز می باشد.

دومین گردهمائی روسای ادارات ستادی و شهرستانی مدیریت امور اراضی با حضور رئیس سازمان امور اراضی کشور و هیئت همراه و با هدف پیگیری وظایف محوله به سازمان امور اراضی استان برگزار گردید.

با هدف سودمندی اقتصادی،کاهش خسارات زیست محیطی و سازگاری با جامعه محلی و ایجاد بستر مناسب برای شناخت کشت بوم مزرعه و فرایند مدیریت محصول به شیوه جامع ویکپارچه طرح سایت الگویی مدیریت سیستمی مشارکتی جامع تولید (IPCM ) در4 شهرستان زرند، بردسیر، فهرج وکرمان بصورت پایلوت اجرا می گردد.

بخش کشاورزی در دنیا در جهات مختلف مانند اشتغال زایی، اقتصاد، تامین کننده مواد غذایی و امنیت و سلامت جامعه مورد توجه دولت ها قرار دارد که در دولت تدبیر و امید افدامات بنیادی در حوزه های مختلف کشاورزی انجام شده که این امر سبب قطع وابستگی به واردات مواد غذایی شده است.

در راستاي ترويج كشت گياهان دارويي کارگاه آموزشی تولید و پرورش گیاهان دارویی در محل مسجد نبی شهر کرمان و با با پیگیری مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان برگزار گردید.

امروزه پیشرفت علم و گسترش گلخانه ها موجب افزایش تولید شده که در راستای رفع موانع و چالش ها،به متقاضیان بدون محدودیت تسهیلات پرداخت می شود

عباس سعیدی، آسایش و آرامش امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن زندگی می­کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید وجانفشاني جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسیده است، بذل جان کردند.

جلسه ای باحضور مدیر ،معاون ،مسئولین ادارات تابعه ،مسئولین ادارات ترویج شهرستانهاوجمعی از کارشناسان ترویج درمحل سالن زعفران ساختمان شماره 2 سازمان جهادکشاورزی ،برگزارگردید.

با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان گلخانه نیم هکتاری هیدروپونیک گل رز شهرستان بردسیر بازدید به عمل آمد.

با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان از قنات کهنگ شهرستان بردسیرکه در اثر سیلابهای اخیر خسارت دیده بود، بازدید شد.

با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان از طرح مبارزه تلفیقی با آفت کرم خراط در منطقه بیدخون شهرستان بردسیر بازدید به عمل آمد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق