اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار شهرســتان ستاد سازمان

بر اساس اعلام نتایج ارزیابی عملکرد سال 1396 ، سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان از نظر امتیازات شاخص عمومی و اختصاصی" دستگاه برتر" شناخته شد.

بارزترین معروف در روز عاشورا اقامه نماز در میدان جنگ بود

این مراسم با حضور مدیران و همکاران سازمان در اول وقت اداری در محل نمازخانه سازمان برگزار می گردد.

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: از دلایل اصلی توسعه نیافتگی کشاورزی در کشور بی توجهی به بخش تحقیقات و استفاده نکردن از محققان و نتایج تحقیقات در تصمیم‌گیری‌های مدیریت کشاورزی است .

تغییرات اقلیمی از معضلاتی است که در استان کرمان با آن مواجه هستیم، افزایش دما، کاهش بارندگی و نوسانات زیاد دمایی و عدم تامین نیاز سرمایی روی عملکرد پسته تأثیر گذاشته و در امر تولید پسته دچار مشکل شدیم .

احمد محمدی انارکی ظهر چهارشنبه در دومین همایش ملی پسته ایران در دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان با بیان اینکه خسارت وارده به محصول پسته امسال مشکلاتی را برای معیشت مردم ایجاد کرده است، از اساتید و پژوهشگران درخواست کرد تا دلیل نابودی ۹۵ درصدی محصول پسته امسال را مورد بررسی و ارزیابی کامل قرار داده و راهکارهایی برای جلوگیری از چنین مواردی ارائه دهند .

این همایش در تاریخ چهارم مهر ماه با حضور خانواده معظم شهداء، فرماندهان و سنگر سازان بی سنگر جنوب شرق کشور با سخنرانی سردار دکتر محسن رضائی در کرمان برگزار می گردد.

امام حسین چون خدا را ناظر می داند از همه هستی اش برای بقای دین مایه می گذارد.

اشتغالزايي هر هكتار كشت زعفران حدود 200 نفر روز طي يك دوره برآورد شده است

قبل از مصرف باید از کیفیت سولفات آمونیوم توسط کارشناسان ، مروجین و مسئولین پهنه اطمینان حاصل گردد.

توسط شرکت شهرک های کشاورزی، بخشی از مجتمع گلخانه ای چیل آباد شهرستان ارزوئیه به هر شخص حقیقی یا حقوقی متقاضی واگذار می شود.

تلاش به امر تولید در بخش کشاورزی سبب رضایت خالق و خلق می گردد و در کردار و رفتارمان علی گونه باشیم.

در سال جاری هیچ محدودیتی برای پرداخت تسهیلات آبیاری تحت فشار و تسهیلات خرید ادوات و ماشین آلات کشاورزی جهت توسعه کشاورزی مکانیزه و بهره وری بیشتر در بخش کشاورزی وجود ندارد.

مرغ منجمد تنظیم بازار با کیفیت عالی و به قیمت هر کیلو67500 ریال از طریق فروشگاه های زنجیره ای در حال توزیع می باشد

جلسه زکات با حضور حجه الاسلام والمسلمین ایمانی تبارمسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی استان کرمان در شهرستان بم برگزار شد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق