اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار شهرســتان ستاد سازمان

عمق بخشیدن به تربیت دینی فرزندان مورد تاکید اسلام است.

کارگاه ضرورت آميخته گيري در دامهاي سبك جهت افزايش راندمان توليد این واحد در اردیبهشت ماه سال جاری در سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان برگزار می گردد.

افتتاح طرح لوله گذرای به طول 10 کیلومتر با حضور مهندس عباس سعیدی، اژدری فرماندار شهرستان راور و مهندس کهنوجی مدیر آب و خاک استان آغاز گردید.

700 میلیون ریال از اعتبارات این طرح از محل خودیاری و 4.900 میلیون ریال از اعتبارات دولتی می باشد.

عباس سعیدی رئیس این سازمان در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان راور که به ریاست امام جمعه شهرستان راور و با حضور فرماندار و اعضای شوراری فرهنگی عمومی در محل دفتر امام جمعه برگزار گردید، گفت: به دلیل خشکسالیهای مکرر و بخصوص کمبود بارندگی در سال جاری همه باید در مصرف آب، مصرف بهینه را مد نظر داشته باشند و از طرفی همه باید مروج مصرف بهینه باشند.

بيش از 3 ميليارد ريال جهت مرمت قنوات شهرستان راور به مناطق آسيب ديده از زلزله اختصاص يافته است

حجه الاسلام و المسلمین ایمانی تبار مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی، هدف از برگزاری این همایش را در راستای تعمیق بخشیدن به دستورات الهی و ترویج فرهنگ دینی دانست که این امر با روشهای کاربردی می تواند کارساز باشد.

کشاورزان از رها كردن قوطي و كيسه هاي خالي سم وكود در محيط زندگي و اطراف زمين هاي كشاورزي خودداري نماييد.

کشاورزان با مشورت با کارشناسان کلینیک های گیاه پزشکی سم مناسب و با کیفیت را برای باغات خود استفاده نمایند.

در سال جدید پیش بینی می گردد از سطح 1133 هکتار مزارع کلزا حدود 1800 تن محصول برداشت گردد.

در دیدار نوروزی بامدیریت برنامه و بودجه استان کرمان،ضمن اعلام این مطلب که توسعه نژادهای نو ترکیب رونق خاصی به بحث دامپروری استان داده و اثران آن انشاا... در آینده مشهود می شود، افزود: افزایش محصولات دامی و رونق اقتصادی دامداریها از جمله اثرات ترکیب با نژادهای نو می باشد.

دو انتصاب در سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان

با هدف جلوگیری از خسارت کمی و کیفی آفت و کاهش تعداد دفعات سمپاشی, مبارزه با مرحله سن مادری به عنوان مهمترین استراتژی مدیریت حفظ نباتات استان اعلام شده است.

آخرین اخبــار سایت های مرتبط
گزارش تصویری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق