اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار شهرســتان ستاد سازمان

در ایام تعطیل عملیات کیسه گیری، تخلیه و بارگیری کود به منظور تامین و تدارک کود مورد نیاز کشاورزان انجام می شود.

امروز 576 تن شکر به مقصد استان کرمان بارگیری شد و تا لحظاتی دیگر در انبارهای استان به منظور توزیع تخلیه می شود.

در راستای تنظیم بازار میوه شب عید، قبل از تحویل سال قریب به 1000 تن سیب و پرتقال در134 غرفه در سطح این استان توزیع می شود

علاوه بر مواد غذایی، کالاهای اساسی و حامل های انرژی که طبق روال سالهای گذشته در جاده های سراسر کشور در طول ایام تعطیلات نوروزی شامل محدودیت های ترافیکی نمی شدند، میوه و مرکبات طرح تنظیم ایام پایان سال ( سیب درختی و پرتقال) و نهاده های دامی شامل ذرت، کنجاله سویا، جو و دانه های روغنی نیز شامل اعمال محدودیت های ترافیکی نشوند.

با توجه به انجام عملیات رهاسازی حشرات مفید در گلخانه های آلوده استان این عملیات درگلخانه های محصولات جالیزی خانم مرشدی واقع در شهرستان کرمان، منطقه هفت باغ و گلخانه توت فرنگی آقای رستگاری واقع در شهرستان بردسیر اجرا شد.

مدیر‌کل غله و خدمات بازرگانی استان کرمان با بیان اینکه در حال حاضر هیچ‌گونه مشکلی برای شکر در استان کرمان وجود ندارد گفت: شکر باید با قیمتی در حدود ۳ هزار و ۴۰۰ تومان در کرمان به فروش برسد .

در سطح شهر کرمان 30 غرفه و در کل استان 134 غرفه به توزیع میوه می پردازند.

با حضور دکتر پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان وراور و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، دکتر بصیری معاون سیاسی امنیتی استانداری، سعیدی رئیس سازمان جهاد کشاورزی ، بابایی فرماندار کرمان، کهنوجی مدیر آب وخاک و مسئولین محلی کانال بتنی 1600 متری در سراسیاب 6 بخش چترود شهرستان کرمان، افتتاح شد.

در حال حاضر شکر در حال تحویل و حمل به استان است و از طریق عاملین تعیین شده از سوی صنف با قیمت تنظیم بازار توزیع در حال توزیع است.

در حال حاضر 12 نهالستان دارای مجوز در استان فعالیت می کنند.

احداث باغ های سالم ،یکنواخت و اقتصادی زمانی میسر می شود که از نهال سالم و مطابق با استانداردهای لازم استفاده شود

مهندس رضا فراشه به عنوان مدیر جدید شهرستان شهربابک منصوب گردید

دیدار اعضاء ستاد برگزاری هفته منابع طبیعی در آستانه هفته منابع طبیعی برگزار شد

530 تن سیب درختی جهت توزیع در روزهای پایانی اسفند ماه و اوایل فروردین ماه سال آینده در استان کرمان، ذخیره سازی انجام شده است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق