اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار شهرســتان فهرج

بیش از 13 هکتار از اراضی شهرستان فهرج زیر کشت محصول پیاز قرار گرفته و برداشت از این اراضی شروع و در حال عرضه به به بازار می باشد.

با حضور امام جمعه محترم شهرستان فهرج حجته السلام ابراهیمی جلسه تبیین شعار سال و راهکارهای تحقق آن مورد بررسی قرار گرفت .

با توجه به هجوم ملخ صحرایی در استان خواهشمند است در صورت مشاهده آفت مذکور هر چه سریعتر به مدیریت های جهاد کشاورزی مراجعه نمایید.

در حوزه تامین کالاهای اساسی جهت تنظیم بازار اقلام مورد تقاضای شهروندان جذب و با قیمت مصوب در سطح شهرستان فهرج عرضه گردید .

جهت جلوگیری از ورود و کنترل توزیع نهال آلوده، کمیته‌ای با حضور نماینده دستگاه‌های مرتبط در محل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان فهرج برگزار گردید.

نمایشگاه محصولات سالم و ارگانیک با هدف آشنایی شهروندان و مصرف کنندگان به مدت دو روز در شهرستان فهرج برگزار گردید .

به میمنت چهلمین سال انقلاب اسلامی یک طرح استخر پروش ماهی با ظرفیت 20 تن و در سطح 600 مترمربع با هزینه کرد 3144 میلیون ریال در این شهرستان به بهره برداری می رسد که با افتتاح این طرح شغل 4 ایجاد می شود و 20 تن ماهی گرمابی سالانه صید می شود.

نشست گرم و صمیمانه هم اندیشی با حضور مسئولان فرهنگی و اجتماعی شهرستان فهرج در محل مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان برگزار گردید .

با توجه به ظرفیت تولید محصولات کشاورزی، بیش از بیست واحد صنایع تبدیلی و تکمیلی با ظرفیت 29300تن در بخش کشاورزی این شهرستان ایجاد و راه اندازی گرديده است .

با حضور معاونین و مدیران ارشد سازما ن جهاد کشاورزی استان کرمان در شهرستان فهرج مسائل و مشکلات این منطقه مورد ارزیابی قرار گرفت.

همایش بزرگ بهره وری آب با همکاری فر مانداری محترم شهرستان فهرج وبا حضور مسئولین این همایش با حضور بیش از 100 نفر از مدعوین و در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار گردید

به منظور افزیش سطح آگاهی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) یک دوره کلاس آموزشی مربوط به کشت انواع گیاهان دارویی برگزار گردید .

همایش توسعه شهرستان فهرج با حضور معاون وزیر تعاون و مدیران کل استان به منظور بررسی پتانسیل ها و گسترش شهرستان برگزار گردید .

کلاس آموزشی آشنائی باماشین آلات کشاورزی جهت ارتقا دانش و استفاده مناسب از ماشین آلات در شهرستان فهرج برگزار گردید.

جهت بهره گیری از منابع بالقوه شهرستان فهرج در توسعه آبزی پروری جلسه ستاد توسعه شیلات با حضور مسئولان این شهرستان برگزار گردید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق