اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار شهرســتان نرماشير

از سطح زیر کشت حدود 4020 هكتار باغات اين شهرستان بيش از 26 هزار تن مرکبات برداشت مي گردد.

با فرا رسیدن فصل سرما و کوچ پرندگان کارگاه آموزشی با موضوع آنفلونزای فوق حاد پرندگان جهت پیشگیری از شیوع این بیماری در شهرستان نرماشير برگزار شد.

در راستاي ترويج آبزي پروري در شهرستان نرماشير تعاوني آبزي پروري تشكيل مي گردد .

در هفته دولت پنج طرح کشاورزی با هزینه کرد اعتبار بیش از 26 میلیارد ریال در شهرستان نرماشیر به بهره برداری رسید.

نظارت صحیح و اصولی بر حوزه پهنه های تحت نظارت و داشتن اطلاعات کافی، جامع و بروز شده، اجرای به موقع طرح ها و پروژه ها و برقراری رابطه نزدیک بین کارشناسان با تمامی بهره برداران تحت پوشش از اهداف اصلی این مدیریت می باشد.

در راستای اهمیت اطلاع رسانی وآگاهی بخشی باغداران شهرستان نرماشیر کلاس آموزشی با موضوع آفت سرخرطومی حنائی خرما برگزارگردید .

با ارائه راهكارهاي علمي و عملي در زمينه هاي دامپروري، كشاورزي، شيلات و... در شهرستان نرماشير شعار سال اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال محقق مي گردد.

آیا می دانید آفت خطرناک سوسک سرخرطومی حنایی خرما نخیلات استان ما را تهدید می کند؟

از اعتبارات مکانیزاسیون شهرستان نرماشیرتا دی ماه بیش از 9 میلیارد ریال به بانک معرفی شده 2070 میلیون ریال آن جذب شده است.

گلخانه شرکت کشت وصنعت گلباغ شفق مهر با مساحت 3 هکتار به کشت گوجه فرنگی به روش هیدروپونیک پرداخته است .

به میمنت دهه مبارك فجر در شهرستان نرماشير 7 پروژه صنايع تبديلي و تكميلي، توليدات گياهي ، آب و خاك و شيلات افتتاح و به بهره برداری می رسد.

پیش بینی می شود که بیش از 20تن ماهی از مزرعه پرورش ماهی نرماشیربرداشت و روانه بازارهای داخلی شهرستان و شهرستانهای مجاور گردد.

به گفته مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نرماشیر نصب نوار زرد چسبنده در روستاهای دهنو نظام شهر ،الله آباد طباطبایی ،قناد و وکیل آباد انجام گرفته است که باعث کنترل غیر شیمیایی آفت زنجره خرما می گردد.

آخرین اخبــار سایت های مرتبط
گزارش تصویری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق