اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار شهرســتان نرماشير

كارگاه آموزشي ومهارتي آشنايي با آفت سوسك سرخرطومي حنايي خرما، وراهكارهاي مبارزه وكنترل آفت باحضور دكتر محمدپور محقق موسسه تحقيقات گياهپزشكي كشور در شهرستان نرماشير برگزار گرديد.

دو طرح كشاورزي و دامپروري شهرستان نرماشير در هفته دولت به بهره برداري مي رسد.

مدير جهاد كشاورزي شهرستان نرماشير گفت: كارگاه آموزشي كنترل آفت قرنطينه اي سوسك سرخرطومي حنايي خرما با حضور مهندس لطفعلي زاده سرپرست معاونت توليدات گياهي سازمان، دكترسيرجاني سرپرست مديريت باغباني، ناظمي سرپرست مديريت حفظ نباتات، رجب قانع مديريت حراست، طبسي نژادفرماندارشهرستان نرماشير، سرهنگ رويان فرماندهي ناحيه مقاومت بسيج سپاه، مديران وكارشناسان جهادكشاورزي شرق استان و جمعي ازكشاورزان منطقه در شهرستان نرماشير برگزار شد.

مراسم جشن عید امامت و ولایت در نمازخانه جهادکشاورزی شهرستان نرماشیر باحضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی وجمعی از مسئولین ادارات دامپزشکی ومنابع طبیعی وهمکاران مدیریت شهرستان نرماشیر در سالن اجتماعات جهادکشاورزی شهرستان برگزار گردید.

كلاس بيماري تب برفكي براي آگاهي بخشي دامداران با همكاري شبكه دامپزشكي در نمازخانه مديريت برگزار گرديد.

با توجه به فرمان امام خميني(ره) مبني بر فرمان تشكيل جهاد سازندگي در روز ۲۷ خرداد ماه سال ۱۳۵۸ و نامگذاري هفته جهادكشاورزي از ۲۱ لغايت ۲۷ خرداد ماه هر سال به همين مناسبت مدير و كاركنان مديريت جهادكشاورزي در نماز جمعه شركت نموده و به بيان گزارش عملكرد يكساله و اهداف در پيش روي سال كاري نمود.

با توجه به فرمان امام خمینی(ره) مبنی بر فرمان تشکیل جهاد سازندگی در روز ۲۷ خرداد ماه سال ۱۳۵۸ و نامگذاری هفته جهادکشاورزی از ۲۱ لغایت ۲۷ خرداد ماه هر سال به همین مناسبت مدیر و کارکنان مدیریت جهادکشاورزی در نماز جمعه شرکت نموده و به بیان گزارش عملکرد یکساله و اهداف در پیش روی سال کاری نمودند.

افتتاح دو طرح کشاورزی و دیدار با خانواده شهید شهرستان نرماشیر در هفته جهاد کشاورزی

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نرماشیر گفت: در هفته جهاد کشاورزی شش طرح آب و خاک در شهرستان نرماشیر با هزینه کرد اعتبار قریب به29 میلیارد ریال که بیش از 21 میلیارد ریال آن از اعتبارات دولتی است، به بهره برداری می رسد.

بازرسان مدیریت جهادکشاورزی شهرستان نرماشیر ازآذر ماه شروع به کار واز واحدهای صنفی به طور مستمر بازدید به عمل می آورند.
بازدید مستمر بازرسان مدیریت جهادکشاورزی شهرستان نرماشیر از واحدهای صنفی شهرستان نرماشیر

بازرسی از بازار موادغذایی وکالاهای اساسی تنظیم بازار وهمچنین بازرسی از صنوف مختلف از آذر ماه در این شهرستان تحت نظارت جهاد کشاورزی وهمکاری بسیج واتاق اصناف شهرستان آغاز ودر حال انجام می باشد.

در ایام الله دهه فجر با حضور دکتر مهرابی معاون هماهنگی اقتصادی استانداری، مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی، مدیر شرکت شهرکهای کشاورزی ، فرماندار، امام جمعه و سایر مسئولین شهرستان یک طرح گلخانه و یک طرح دامپروری در شهرستان نرماشیر افتتاح شد.

با حضور دکتر محمد خیر اندیش سرپرست سازمان جهادکشاورزی استان در ایام الله دهه فجر دو طرح آبیاری تحت فشار و گلخانه شهرستان نرماشیر افتتاح شد.

به مناسبت ایام الله دهه فجر هشت طرح کشاورزی و دامپروری در این شهرستان با هزینه کرد بیش از 198 میلیارد ریال که بیش از 123 میلیارد ریال آن از اعتبارات دولتی است، به بهره برداری می رسد.

برای مرمت این قنات تا کنون در طی یک سال گذشته حدود ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار دولتی هزینه شده است.

شرکت شهرکهای کشاورزی در نظر داردمتناسب با موقعیت مساحت، مستحدثات و وضعیت موجود، شهرک گلخانه ای روداب نرماشیر(فراخوان شماره 4-1400) را با شرایط به متقاضیان واگذار می نماید.

آخرین اخبــار سایت های مرتبط
گزارش تصویری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق