اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار شهرســتان نرماشير

این گلخانه به متراژ 3760مترمربع واقع در جلال آباد اعتباری بالغ بر 9600 میلیون ریال تسهیلات واشتغالزایی 4 نفر به بهره برداری رسید که کشت به صورت هیدروپونیک می باشد. در این گلخانه گوجه فرنگی کشت میشود.

باحضور کارشناس دیوان محاسبات استان، کارشناسان مدیریت جهادکشاورزی شهرستان، از سه طرح گلخانه ویک طرح پرورش بوقلمون در شهرستان نرماشیر بازدید به عمل آمد.

باحضور کارشناس دیوان محاسبات استان، کارشناسان مدیریت جهادکشاورزی شهرستان، از سه طرح گلخانه ویک طرح پرورش بوقلمون در شهرستان نرماشیر بازدید به عمل آمد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نرماشیر گفت: در ایام ا.. دهه فجر، دوازده طرح کشاورزی و صنایع تبدیلی شامل دو طرح آب و خاک، سه طرح گلخانه و هفت طرح سردخانه در این شهرستان با هزینه کرد قریب به161 میلیارد ریال که بیش از 5 میلیارد ریال آن از اعتبارات دولتی است، به بهره برداری می رسد و 36 شغل در منطقه ایجاد می شود.

در ایام ا... دهه مبارک فجر دوازده طرح کشاورزی و آب و خاک در شهرستان نرماشیر به بهره برداری می رسد

بازدید کارشناس دیوان محاسبات از سه طرح گلخانه ویک طرح پرورش بوقلمون در شهرستان نرماشیر

سطح زیر کشت دانه روغنی کنجد در شهرستان نرماشیر بالغ بر 100 هکتار میباشد و عملکرد تولید 1300 کیلوگرم در هکتار می باشد.

پیش بینی می شود امسال بیش از 33 هزار تن مرکبات در این شهرستان برداشت وروانه بازارهای داخلی وخارج از استان شود.

یادواره شهداء دفاع مقدس علی الخصوص شهدای جهادکشاورزی، سنگرسازان بی سنگر به همت جهادکشاورزی شهرستان نرماشیر باحضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده ناحیه سپاه وجمعی از مسئولین شهرستان نرماشیر در سالن اجتماعات مدیریت جهادکشاورزی شهرستان برگزار گردید.

جلسه ای باحضور حجت الاسلام والمسلمین مولایی وآقای توکلی از ستاد زکات سازمان وآقای جرجندی مسئول زکات کمیته امداد امام خمینی نرماشیر وکارشناسان وتعدادی از کشاورزان در مدیریت جهادکشاورزی برگزار گردید.

جلسه ای باحضور سردخانه داران وکشاورزان شهرستان نرماشیر در خصوص رعایت نکات بهداشتی برداشت وبسته بندی خرما برگزار گردید.

با توجه به اهمیت کشاورزی حفاظتی ونیاز به آموزش بهره برداران در این خصوص با برنامه ریزی های این مدیریت کلاس آموزشی با عنوان "کشاورزی حفاظتی با رویکرد مقابله با ریزگردها "در محل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نرماشیر وبا رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید

به مناسبت هفته جهاد کشاورزی پنج طرح آب و خاک و گلخانه با هزینه کرد 63 میلیارد ریال و اشتغالزایی 22 نفر به بهره برداری می رسد.

این طرح از 15 اسفند ماه سال 98 آغازو تا پایان شهریور ماه سال جاری ادامه خواهد داشت

مبارزه با آفت زنجره خرما در سطح 2 هزار هکتار از باغات ومناطق آلوده شهرستان نرماشیر از 15 اردیبهشت ماه آغاز گردیده است.

آخرین اخبــار سایت های مرتبط
گزارش تصویری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق